Двуспальный Евро комплект Naturel Standart Rock Вареный хлопок
- Готово к отправке
- Код: 600205
5 200 ₴
3 800 ₴
-27%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект Naturel Standart Rock Вареный хлопок
5 200 ₴3 800 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Відчуйте неперевершену м'якість з комплектом постелі Naturel Rock з вареної бавовни. Його стильний сірий відтінок та злегка жата фактура створюють атмосферу спокою та сучасної елегантності, перетворюючи спальню на оазис для відпочинку. Ідеальний вибір для тих, хто цінує натуральність та лаконічний дизайн.
- Бренд: Naturel Collection (Limasso).
- Тканина: Варена бавовна (100% бавовна).
- Колір: Сірий (Rock).
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limasso |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Темний, Однотонний |
| Колір комплекта | Сірий |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 3 800 ₴
