Двуспальный Евро комплект Naturel Standart Green Вареный хлопок
- Готово к отправке
- Код: 6002156
5 200 ₴
3 800 ₴
-27%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект Naturel Standart Green Вареный хлопок
5 200 ₴3 800 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Відчуйте неперевершену м'якість з комплектом постелі Naturel Green з вареної бавовни. Його глибокий морський зелений відтінок та злегка жата фактура створюють атмосферу спокою та свіжості, перетворюючи вашу спальню на оазис для відпочинку. Ідеальний вибір для тих, хто цінує натуральність та насичені кольори.
- Бренд: Naturel Collection (Limasso).
- Тканина: Варена бавовна (100% бавовна).
- Колір: Зелений (Green).
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limasso |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Темний, Однотонний |
| Колір комплекта | Зелений |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 3 800 ₴
