Двуспальный Евро комплект Capital Home Emilia Сатин Премиум
- Готово к отправке
- Код: 600304
7 589 ₴
6 250 ₴
-18%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект Capital Home Emilia Сатин Премиум
7 589 ₴6 250 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Проявіть свій сміливий характер з комплектом постелі Capital Home Emilia. Ефектний леопардовий принт, виконаний у стильній чорно-біло-сірій гамі, стане головним акцентом сучасної спальні. Виготовлений зі 100% бавовняного сатину преміум-класу, цей комплект подарує вам неперевершений комфорт та нотку гламуру.
- Бренд: Capital Home.
- Тканина: Сатин Преміум (100% бавовна).
- Дизайн: Анімалістичний принт (леопард).
- Колір: Сірий, чорний, білий.
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (4 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Орнамент, Темний |
| Колір комплекта | Сірий |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 6 250 ₴
