Семейный набор First Choice Matilde White Сатин
- Готово к отправке
- Код: 1031974
6 245 ₴
4 703 ₴
-25%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеСемейный набор First Choice Matilde White Сатин
6 245 ₴4 703 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Створіть у спальні атмосферу літнього саду з романтичним комплектом постелі First Choice Matilde White. Ніжний принт з трояндами та метеликами у пастельних тонах на білосніжному сатині дарує відчуття легкості та затишку. Комплект доповнений тканиною-компаньйоном пудрово-рожевого кольору.
- Бренд: First Choice.
- Тканина: Сатин (100% бавовна).
- Дизайн: Квітковий (троянди, метелики).
- Комплектація та розміри (Сімейний):
- Підковдра: 160х220 см (2 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки (з кантом): 50х70 см (2 шт.)
- Наволочки: 70х70 см (2 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First choice |
| Тип комплекта | Семейный |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Квіти і рослини, Світлий |
| Колір комплекта | Рожевий |
| Плотность ткани | 220 TC |
| Размер | Сімейний |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см, 2 x 70х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 2 x 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 703 ₴
