Двуспальный Евро комплект Bravo Home Dalin Вареный хлопок с вышивкой
- Нет в наличии
- Код: 600411
7 430 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нет в наличииДвуспальный Евро комплект Bravo Home Dalin Вареный хлопок с вышивкой
7 430 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Відчуйте гармонію природи та ручної роботи з елітним комплектом постелі Bravo Home. Виготовлений зі 100% органічної вареної бавовни, він має неймовірно м'яку та матову фактуру. Головна прикраса комплекту — витончена ботанічна вишивка, що додає виробу унікальності та шляхетної елегантності.
- Бренд: Bravo Home.
- Тканина: Варена бавовна (100% органічна бавовна).
- Оздоблення: Декоративна вишивка.
- Дизайн: Однотонний, з ботанічною вишивкою.
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Вишивка, Світлий, Однотонний |
| Колір комплекта | Крем |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 7 430 ₴
