Односпальный комплект Cotton Shine Kahve Сатин-Stripe
- Готово к отправке
- Код: 5041191
3 455 ₴
2 650 ₴
-23%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеОдноспальный комплект Cotton Shine Kahve Сатин-Stripe
3 455 ₴2 650 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Односпальний комплект Cotton Shine Kahve з сатину-страйп — ідеальне поєднання розкоші та комфорту. Натуральна бавовна та класичний візерунок у кавових тонах додасть вашій спальні витонченості. Виробник: Cotton Shine,Туреччина Тканина: Сатин-Stripe, 100% бавовна Розміри та комплектація: Наволочки : 50*70 см (1 шт) Підковдра: 160*220 см (1 шт.) Простирадло: 160*240 см (1 шт.) Упаковка: фірмова картона коробка
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Односпальный |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Смужки, Темний, Однотонний |
| Колір комплекта | Кава |
| Плотность ткани | 220 TC |
| Размер | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 160х240 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Stripe, Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 2 650 ₴
