
Двуспальный Евро комплект Bravo Home Sand Вареный хлопок - Сатин
- Готово к отправке
- Код: 600405
7 880 ₴
6 080 ₴
-23%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відкрийте для себе новий рівень комфорту з постільною білизною Bravo Home з інноваційної тканини — варений сатин. Вона поєднує оксамитову м'якість вареної бавовни та шляхетну гладкість сатину. Стильний однотонний дизайн з широкими рюшами додасть вашій спальні нотки бохо-шику та неймовірного затишку.
- Бренд: Bravo Home.
- Тканина: Варена бавовна - Сатин (100% бавовна).
- Дизайн: Однотонний, з декоративними рюшами.
- Розмір: Євро.
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Світлий, Однотонний |
| Колір комплекта | Крем |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин, Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 6 080 ₴
