
Семейный набор First Choice Sofira Beige Сатин
- Готово к отправке
- Код: 600567
6 045 ₴
4 703 ₴
-22%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Створіть у спальні атмосферу сучасної елегантності з комплектом постелі First Choice Sofira Beige. Стильний принт з листям гінкго білоба у відтінках бежу та рожевого золота на сатині преміум-класу виглядає вишукано та трендово. Комплект виготовлено зі 100% бавовни для вашого неперевершеного комфорту.
- Бренд: First Choice.
- Тканина: Сатин (100% бавовна).
- Дизайн: Ботанічний (листя гінкго).
- Комплектація та розміри (Сімейний):
- Підковдра: 160х220 см (2 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки (з кантом): 50х70 см (2 шт.)
- Наволочки: 70х70 см (2 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First choice |
| Цвет | Бежевый |
| Тип ткани | Сатин |
| Тип комплекта | Семейный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Світлий, Квіти і рослини |
| Колір комплекта | Беж |
| Плотность ткани | 220 TC |
| Размер | Сімейний |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см, 2 x 70х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 2 x 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 703 ₴

