
Двуспальный Евро комплект Charlotte Antrasit Сатин-Stripe / простынь на резинке
- Готово к отправке
- Код: 1141194
3 850 ₴
3 200 ₴
-17%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Елегантний двоспальний Євро комплект Charlotte Antrasit виконаний з сатин-страйпу. Його глибокий антрацитовий колір та делікатні смуги створюють відчуття розкоші, стриманості та вишуканого стилю.
- Бренд: Charlotte
- Країна виробник: Туреччина
- Тканина: Сатин-Stripe (100% бавовна)
- Дизайн: Однотонний
- Колір: Темно-сірий
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200 х 220 см (1 шт.)
- Простирадло на резинці: 160*200 см + 30 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Смужки, Темний, Однотонний |
| Колір комплекта | Сірий |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 160х200 см на резинці |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Stripe |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 3 200 ₴
