Двуспальный Евро комплект Luoca Patisca Lamour Сатин-Digital
- Нет в наличии
- Код: 401101
6 570 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нет в наличииДвуспальный Евро комплект Luoca Patisca Lamour Сатин-Digital
6 570 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Відкрийте для себе нове покоління постільної білизни з колекцією Luoca Patisca Сатин-Digital. Інноваційна технологія цифрового друку на тканині забезпечує неймовірну чіткість, глибину та яскравість малюнків. Комплект виготовлено з розкішного сатину (100% бавовна) високої щільності 220 ТС, що гарантує виняткову м'якість та комфорт.
- Бренд: Luoca Patisca.
- Тканина: Сатин Digital (100% бавовна).
- Щільність: 220 ТС (висока).
- Особливість: Технологія цифрового друку для фотографічної якості малюнка.
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (4 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luoca Patisca |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Квіти і рослини, Світлий |
| Колір комплекта | М'ята |
| Плотность ткани | 220 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Digital |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 6 570 ₴
