Двуспальный Евро комплект First Choice Happiness Green Фланель
- Готово к отправке
- Код: 2531527
4 350 ₴
3 300 ₴
-24%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект First Choice Happiness Green Фланель
4 350 ₴3 300 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Зимовий двоспальний комплект із м'якої та теплої фланелі Happiness Green від турецького виробника First Choice. Затишний дизайн з оленями та сніжинками на тлі шотландської клітинки створює ідеальний настрій для холодних вечорів, а натуральна тканина дарує максимальний комфорт.
- Бренд: First Choice
- Країна виробник: Туреччина
- Тканина: Фланель (100% бавовна)
- Дизайн: Новорічний
- Колір: Зелений
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200 х 220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240*260 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First choice |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Фланель |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Геометрія, Темний, Різдво |
| Колір комплекта | Зелений |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Фланель |
| Упаковка | Фірмова силіконова упаковка |
- Цена: 3 300 ₴
