Двоспальний Євро комплект Limasso Kristal Pale Mavue Варена Бавовна
- Готово до відправки
- Код: 2041037
6 280 ₴
4 790 ₴
-24%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Готово до відправкиДвоспальний Євро комплект Limasso Kristal Pale Mavue Варена Бавовна
6 280 ₴4 790 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніжний євро комплект Limasso Kristal з вареної бавовни (200x220). Вишукане жакардове плетіння, ніжний рожевий колір.
- Тканина: Варена Бавовна (100% бавовна)
- Дизайн: Однотонний з жакардовим плетінням
- Колір: Рожевий
- Комплектація та розміри:
- Підковдра: 200х220 см
- Простирадло: 240х260 см
- Наволочки: 50х70 см (4 шт.)
- Упаковка: Фірмова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limasso |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Однотонний, Жакард, Темний |
| Колір комплекта | Рожевий |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 4 790 ₴
