
Двоспальний Євро комплект TAC Griffin Tas Сатин-Digital
- Готово до відправки
- Код: 60326224-1
6 970 ₴
5 227 ₴
-25%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Преміальний євро комплект TAC Griffin Tas з високоякісного сатину. Виготовлений зі 100% натуральної бавовни (щільність 220 TC). Вирізняється сучасним абстрактним акварельним дизайном у теплих сірих, камінних та бежевих відтінках, нанесеним за технологією Digital. Розширена комплектація з чотирма наволочками та стильне пакування.
- Виробник: TAC, Туреччина
- Тканина: Сатин-Digital (100% бавовна)
- Щільність: 220 TC
- Дизайн: Абстрактний (акварельний / мармуровий ефект)
- Розмір: Євро
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 2 шт. (50х70 см), 2 шт. (50х70+5 см з вушками)
- Упаковка: Фірмова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Світлий, Квіти і рослини |
| Колір комплекта | Біг |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин Digital |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
| Щільність тканини | 220 TC |
- Ціна: 5 227 ₴
