
Односпальний комплект TAC Valoria Turuncu Ранфорс
- Готово до відправки
- Код: 60326601
3 181 ₴
2 707 ₴
-15%
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TAC Valoria Turuncu — полуторна постіль із ранфорсу (100% бавовна). Яскравий квітковий принт, сучасний дизайн, фірмова якість TAC. Туреччина.
- Бренд: TAC.
- Тканина: Ранфорс (100% бавовна).
- Щільність: 142 TC.
- Дизайн: Квітковий.
- Комплектація та розміри (Полуторний):
- Підковдра: 160х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 180х260 см (1 шт.)
- Наволочка: 50х70 см (1 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип комплекту | Односпальний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Квіти і рослини, Світлий |
| Колір комплекта | Жовтий |
| Розмір | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 180х260 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
| Щільність тканини | 142 TC |
- Ціна: 2 707 ₴


