
Літній Євро комплект TAC Crosby Grey з легким покривалом 220х230 см
- Готово до відправки
- Код: 60306583
7 400 ₴
4 707 ₴
-36%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сірий літній комплект TAC Crosby Grey з легким покривалом — стильне рішення для теплої пори року. Сатин, комфорт і сучасний дизайн.
Виробник: TAC, Туреччина
Тканина: Ранфорс (100% бавовна)
Розміри та комплектація:
Наволочки: 50*70 см (2 шт.)
Простирадло: 240*260 см
Стьобане покривало: 220*230 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип комплекту | Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
| Розмір ковдри | 195x215 см |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
- Ціна: 4 707 ₴
