
Двоспальний Євро комплект Class Hazan Ранфорс з Вишивкою
- Немає в наявності
- Код: 1605740
4 990 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постільна білизна бренду Class з вишивкою
Виробник - Туреччина
Тканина – Ранфорс, 100% бавовна
Простирадло - 240*260 см
Підковдра - 200*220 см
Наволочки - 50*70 см (4шт)
Фірмова картонна коробка
Class Hazan — натуральний ранфорс із витонченою вишивкою. Комплект для поціновувачів естетики й комфорту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Majoli |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 4 990 ₴
