
Двоспальний Євро комплект TAC Cardie Yesil Ранфорс / простирадло на резинці
- Готово до відправки
- Код: 60318853
4 350 ₴
3 449 ₴
-21%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий євро комплект TAC Cardie Yesil з ранфорсу. Двосторонній дизайн: пастельний тропічний принт та геометрична клітинка. Головна особливість — простирадло на резинці (160х200 см), що надійно фіксується на матраці.
- Виробник: TAC, Туреччина
- Тканина: Ранфорс (100% бавовна)
- Колір: Yesil (Зелений / Пастельний мікс)
- Дизайн: Листя + Клітинка (Mix & Match)
- Підковдра: 200х220 см
- Простирадло: 160х200 см + 25 см (на резинці)
- Наволочки: 2 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність тканини | 142 TC |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 3 449 ₴
