
Односпальний комплект TAC Briza Mavi Ранфорс / простирадло на резинці
- Готово до відправки
- Код: 60318817
3 162 ₴
2 699 ₴
-15%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний підлітковий комплект TAC Briza Mavi з геометричним принтом у синіх тонах. Виготовлений з натурального ранфорсу. Головна перевага — простирадло на гумці, яке ідеально фіксується на матраці.
- Виробник: TAC, Туреччина
- Тканина: Ранфорс (100% бавовна)
- Підковдра: 160х220 см
- Простирадло: На гумці (на матрац 100х200 см + 25 см борт)
- Наволочка: 1 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип комплекту | Односпальний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність тканини | 142 TC |
| Розмір | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 180х260 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 2 699 ₴
