
Односпальний комплект Sikel Exclusive Grey Варена Бавовна
- Немає в наявності
- Код: 6002865
4 850 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sikel Exclusive Grey — стильна постільна білизна з 100% вареної бавовни у стриманому сірому відтінку. Витриманий дизайн і натуральна тканина створюють атмосферу спокою та затишку у вашій спальні.
Постільна білизна Sikel виготовляється у Туреччині.
Тканина – Варена Бавовна, 100% бавовна.
1 х Підодіяльник: 160 х 220 см
1 х Простирадло: 180 х 240 см
1 х Наволочка: 50 х 70 см
Фірмова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sikel |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип комплекту | Односпальний |
| Розмір | Односпальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Без малюнка, Однотонний, Темний |
| Колір комплекта | Сірий |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 180х240 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 4 850 ₴

