
Двоспальний Євро комплект Maison D'or Grey Bej Сатин Преміум
- Готово до відправки
- Код: 67845456
12 200 ₴
8 750 ₴
-28%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірно м'яка та приємна на дотик бамбукова постільна білизна преміум класу від фірми Maison D’or.
Комплект постільної білизни Maison D'or
Виробник- Maison D'or
Країна виробник Туреччина
Дизайн Франція
Склад -100% бавовна
Матеріал-Люкс Сатин
Торгова марка: Maison D'or
Країна виробник: Туреччина
Простирадло – 250*260 см
Підковдра – 200*220 см
Наволочки – 50*70 см (4шт)
Упаковка: фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maison d'or |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Однотонний, Полоски, Світлий |
| Колір комплекта | Сірий |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин Premium, Сатин Жакард |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 8 750 ₴


