
Двоспальний Євро комплект Majoli Exclusive Maddox Dark Charm Варена Бавовна
- Готово до відправки
- Код: 1605724
7 140 ₴
5 510 ₴
-23%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Majoli Exclusive Maddox Dark Charm — темний глибокий ліловий відтінок із шармом. Пасує для спальні в стилі wabi-sabi або натуральному еко-дизайні. Варена бавовна — м’якість і природність без зайвого блиску.
Виробник - Туреччина
Тканина – Варена Бавовна
Склад - 100% бавовна
Простирадло - 240*260 см
Підковдра - 200*220 см
Наволочки - 50*70 см (4шт)
Фірмова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Majoli |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Без малюнка, Однотонний, Темний |
| Колір комплекта | Ліловий |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 5 510 ₴
