
Двоспальний Євро комплект Majoli Exclusive Maddox Dark Dove Варена Бавовна
- Немає в наявності
- Код: 1605728
6 390 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Dark Dove — м’який кремово-бежевий відтінок, що створює відчуття спокою. Majoli Maddox — ідеальний вибір для мінімалістичних або скандинавських спалень. Варена бавовна — натуральна естетика без зусиль. Виробник - Туреччина Тканина – Варена Бавовна Склад - 100% бавовна Простирадло - 240*260 см Підковдра - 200*220 см Наволочки - 50*70 см (4шт) Фірмова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Majoli |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Розмір | Євро |
| Матеріал | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Без малюнка, Однотонний, Світлий |
| Колір комплекта | Крем |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 6 390 ₴

