
Двоспальний Євро комплект First Choice Megan Quicksilver Сатин
- Готово до відправки
- Код: 567677889
6 045 ₴
3 850 ₴
-36%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створіть атмосферу стриманої елегантності з комплектом постелі First Choice Megan Quicksilver. Вишуканий геометричний візерунок, виконаний тон в тон у стильній сірій палітрі, додає тканині благородної фактурності. Комплект виготовлено з гладкого та м'якого сатину (100% бавовна) для вашого неперевершеного комфорту.
- Бренд: First Choice.
- Тканина: Сатин (100% бавовна).
- Дизайн: Стриманий геометричний.
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки (з кантом): 50х70 см (2 шт.)
- Наволочки: 70х70 см (2 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First choice |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Світлий |
| Колір комплекта | Сірий |
| Щільність тканини | 220 TC |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см, 2 x 70х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 3 850 ₴
