Літній Євро комплект з жаккардовим покривалом-піке TAC Anette Grey / простирадло на резинці
- Немає в наявності
- Код: 60304368
5 900 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Немає в наявностіЛітній Євро комплект з жаккардовим покривалом-піке TAC Anette Grey / простирадло на резинці
5 900 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: TAC, Туреччина Тканина: Ранфорс, 100% бавовна Щільність тканини: 142 TC Розміри та комплектація: Наволочки в тон підковдри: 50*70 см (2 шт.) Жаккардове покривало-піке: 200*230 см (1 шт.) Простирадло на резинці: 160*200 см + запас по бокам 25 см (1 шт.) Упаковка: фірмова картонна коробка Постільна білизна ТАС виготовляється у Туреччині, на фабриці Zorlu Textile Groop. Тканина – ранфорс, 100% бавовна. Ранфорс – натуральна бавовняна тканина, яка відрізняється практичністю та великою міцністю. Комплекти постільної білизни з ранфорсу – гладкі, м’які та довговічні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип тканини | Піке |
| Тип комплекту | Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Геометрія, Однотонний, Полоски, Світлий |
| Колір комплекта | Сірий |
| Щільність тканини | 142 TC |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір покривала | 200х230 см |
| Розмір простирадла | 160х200 см на резинці |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 5 900 ₴
