Двоспальний Євро комплект TAC Octavia White Жаккард з покривалом 250х260 см
- Немає в наявності
- Код: 60308404
15 450 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Немає в наявностіДвоспальний Євро комплект TAC Octavia White Жаккард з покривалом 250х260 см
15 450 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
TAC Octavia White – це витончений жакардовий комплект у бездоганному білому кольорі. Він включає розкішне покривало (250х260 см), пропонуючи стиль, якість та турецький комфорт для вашої спальні.
Виробник: Туреччина
Тканина постільної білизни: Сатин Жаккард
Склад: 100% бавовна
Тип комплекту: євро
Комплектація:
Простирадло: 240 х 260 см
Підковдра: 200 х 220 см
Наволочки: 50 х 70 см *4шт
Стьобане покривало: 250 х 260 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Жакард, Світлий, Однотонний |
| Колір комплекта | Білий |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір покривала | 250х260 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин Жакард |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 15 450 ₴
