Односпальний комплект Macas Home Soil Варена Бавовна
- Немає в наявності
- Код: 77100105
4 793 ₴
Купуйте затишний комплект постільної білизни Macas Home Soil полуторного розміру з вареної бавовни в стильну сіро-бежеву смужку та з ніжними рюшами — елегантність та комфорт для вашої спальні!
- Основне: Розмір Полуторний, колір Бежевий / Сіра смужка, декор – рюші.
- Комплектація: Підковдра 160х220см (з рюшами), простирадло 160х240см, наволочка 50х70см (1 шт., з рюшами).
- Матеріал: 100% Бавовна (варена), щільність 155 г/м².
- Виробник: Бренд Macas Home, Туреччина.
- Упаковка: Фірмова коробка.
КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ НАШИХ ТОВАРІВ
| ВИСОКА ЯКІСТЬ ВИРОБІВ Наша продукція має виняткові властивості практичності та надійності, тому ви можете бути впевнені в її якості. | |
| ПРИЙНЯТНІ ЦІНИ Компанія регламентує цінову політику наших товарів таким чином, щоб вона завжди була досить вигідною для клієнтів. | |
| ВІДПОВІДНІСТЬ ЗАЯВЛЕНИХ ХАРАКТЕРИСТИК Всі характеристики товарів, вказані на сайті, повністю відповідають характеристикам продукції, що доставляється нашим клієнтам. | |
| ЗНАЧНИЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРІВ Ми уважно стежимо за новинками та постійно розширюємо асортимент товарів, щоб задовольняти найвишуканіші запити покупців. |
| ЧОМУ НАМ МОЖНА ДОВЕРЯТИ | |||||||||||
| Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | Компанія володіє та дорожить репутацією відповідального постачальника. | ||||||||||
| ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ | |||||||||||
| Допомога у виборі, консультації Наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір, розкажуть про особливості тих чи інших товарів. | Ввічливе обслуговування Компанія вкладає величезні сили, щоб знання та вміння наших співробітників відповідали вашим очікуванням. | ||||||||||
| Різні варіанти оплати На вибір ми пропонуємо різні способи оплати: готівкою, післяплатою "Нова Пошта", "Укрпошта", за допомогою "Пром-оплати", за реквізитами на рахунок, онлайн платіж Way4Pay. | Оперативна доставка Компанія оперативно доставляє товари за територією України такими службами логістики як: Нова Пошта, Укрпошта, пошта Meest, Розетка. Ви отримаєте потрібну вам продукцію найближчим часом. | ||||||||||
| Бажаєте придбати наші товари? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення деталей. | |||||||||||
|
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО ? | |||||||||||
| КРОК 1 | КРОК 2 | КРОК 3 | КРОК 4 | ||||||||
| Оформлення заявки на сайті або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів за потреби | Оплата зручним способом | Доставка обраним способом | ||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Односпальний |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Світлий, Смужки |
| Колір комплекта | Крем |
| Розмір | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 160х240 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 4 793 ₴
