
Двоспальний Євро комплект Sarev Leandra Сатин Преміум
- Готово до відправки
- Код: 800345
12 425 ₴
11 900 ₴
-4%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купуйте вишуканий двоспальний євро комплект Sarev Leandra з сатин-жаккарду, прикрашений ніжною вишивкою та ботанічним принтом — справжня перлина для вашої спальні та ідеальний подарунок на весілля!
- Основне: Розмір Євро, колір Білий, дизайн – жаккард, принт та вишивка.
- Комплектація: Підковдра 200х220см, простирадло 260х280см, наволочки 50х70см (4 шт.).
- Матеріал: 100% Бавовна (Делюкс сатин-жаккард), щільність 300 ТС.
- Виробник: Бренд Sarev, Туреччина.
- Упаковка: Подарункова фірмова коробка та пакет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarev |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Світлий, Квіти і рослини, Вишивка |
| Колір комплекта | Крем, Білий |
| Щільність тканини | 300 TC |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 11 900 ₴
