
Двоспальний Євро комплект Sarev Jacquard Grey Stripe Сатин
- Готово до відправки
- Код: 6161050
9 600 ₴
7 427 ₴
-23%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект постільної білизни Sarev Grey Stripe — елегантна класика в смугастому сірому дизайні. Туреччина, преміум якість.
Виробник: Sarev
Країна виробництва: Туреччина
Характеристики:
Розмір: євро
Комплектація:
Простирадло 260*280 см
Підковдра 200*220 см
Наволочки 4-50*70 см
Матеріал: Сатин-Stripe
Щільність: 250 ТС
Упаковка: фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarev |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Смужки, Однотонний, Світлий |
| Колір комплекта | Сірий |
| Щільність тканини | 250 TC |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин Жакард |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 7 427 ₴


