
Двоспальний Євро комплект Majoli My Sleep Варена Бавовна
- Готово до відправки
- Код: 4545566
6 690 ₴
4 950 ₴
-26%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оновіть свою спальню з неймовірно стильним та затишним комплектом Majoli My Sleep. Виготовлений з м'якої вареної бавовни, він поєднує в собі гру смужок різної ширини та чарівні декоративні зав'язки, що створюють сучасний та водночас розслаблений образ.
- Тканина: Варена бавовна (100% бавовна) – м'яка та не потребує прасування.
- Дизайн: Комбінована смужка (широка та тонка), декоративні зав'язки.
- Колір: Кава з молоком / Тауп.
- Комплектація та розміри:
- Підковдра: 200х220 см
- Простирадло: 240х260 см
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
- Виробник: Majoli (Туреччина).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Majoli |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Світлий, Вишивка, Однотонний |
| Колір комплекта | Біг |
| Щільність тканини | 142 TC |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 4 950 ₴
