Двоспальний Євро комплект La Maison Weens Crystal Варена Бавовна
- Готово до відправки
- Код: 5041154
4 810 ₴
4 250 ₴
-12%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Готово до відправкиДвоспальний Євро комплект La Maison Weens Crystal Варена Бавовна
4 810 ₴4 250 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірно ніжний та чистий комплект євро постільної білизни з 100% вареної бавовни. Білий колір та оборки створять у спальні атмосферу свіжості та спокою.
Виробник - La Maison, Туреччина
Тканина – Варена Бавовна, 100% бавовна
Простирадло - 240*260 см
Підковдра - 200*220 см
Наволочки - 50*70 см (2шт)
Упаковка - Фірмова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Без малюнка, Світлий, Однотонний |
| Колір комплекта | Білий |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 4 250 ₴
