Сімейний комплект First Choice Alfeo Moonmist Ранфорс
- Готово до відправки
- Код: 68245646
4 650 ₴
3 296 ₴
-29%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Готово до відправкиСімейний комплект First Choice Alfeo Moonmist Ранфорс
4 650 ₴3 296 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеальне рішення для пари — сімейний комплект First Choice Alfeo Moonmist з двома підковдрами та чотирма наволочками. Насолоджуйтесь особистим комфортом, не відмовляючи собі у вишуканому графічному дизайні та практичності тканини ранфорс.
- Тканина: Ранфорс (100% бавовна) – практична, міцна та дихаюча.
- Дизайн: Сучасний графічний принт (каліграфія).
- Комплектація та розміри:
- Підковдри: 160х220 см (2 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки (квадратні): 70х70 см (2 шт.)
- Наволочки (прямокутні): 50х70 см (2 шт.)
- Упаковка: Подарункова фірмова коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First choice |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Геометрія, Світлий |
| Колір комплекта | Зелений |
| Щільність тканини | 142 TC |
| Розмір | Сімейний |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см, 2 x 70х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 2 x 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 3 296 ₴
