Односпальний комплект First Choice Artwel Mink Сатин
- Готово до відправки
- Код: 60017358
4 300 ₴
3 445 ₴
-20%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Готово до відправкиОдноспальний комплект First Choice Artwel Mink Сатин
4 300 ₴3 445 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний полуторний комплект First Choice Artwel Mink у розкішному кольорі "Mink" (кавовий тауп). Виготовлений з натурального страйп-сатину з жакардовим малюнком. Ідеальний вибір для односпального ліжка.
- Виробник: First Choice, Туреччина
- Тканина: Страйп-сатин (100% бавовна)
- Колір: Mink (Норка / Какао з темними смугами)
- Розмір: Полуторний (Single)
- Підковдра: 160х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 180х240 см (1 шт.)
- Наволочки: 2 шт. (50х70 см + кант, 70х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First choice |
| Тип комплекту | Односпальний |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Смужки, Темний, Однотонний |
| Колір комплекта | Кава |
| Розмір | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 50х70 см, 70х70 см |
| Розмір простирадла | 180х240 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин, Сатин Stripe |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 3 445 ₴
