Двоспальний Євро комплект TAC Diamond Antracit Сатин-Delux з вишивкою - Уцінка (немає 1 наволочки)
- Немає в наявності
- Код: 160283570
7 293 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Немає в наявностіДвоспальний Євро комплект TAC Diamond Antracit Сатин-Delux з вишивкою - Уцінка (немає 1 наволочки)
7 293 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уцінка - у комплекті 3 наволочки Виробник: TAC, Туреччина Тканина: Сатин-Делюкс, 100% бавовна Щільність тканини: 300 TC Розміри та комплектація: Наволочки в тон простирадла: 50*70 см (2 шт.) Наволочки з вушками в тон підковдри: 50*70 см + 5 см (1 шт.) Підковдра: 200*220 см (1 шт.) Простирадло: 240*260 см (1 шт.) Упаковка: фірмова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Світлий, Однотонний, Вишивка |
| Колір комплекта | Білий |
| Щільність тканини | 300 TC |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 50х70 см, 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин з вишивкою, Сатин Delux |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 7 293 ₴
