
Комплект для немовлят Turkiz Sea
- Немає в наявності
- Код: 68900
4 050 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Склад тканини - 100% бавовна
Розмір простирадла - 100х150 см
Розмір підковдри - 100х150 см
Розмір наволочки - 35х45 см - 2шт
Упаковка - фірмова коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Turkiz |
| Тип тканини | Бавовна |
| Вид виробу | Комплект |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Дитячий |
| Колір комплекта | Блакитний |
| Розмір | Дитячий |
| Розмір наволочки | 2 x 35х45 см |
| Розмір простирадла | 100х150 см |
| Розмір підковдри | 100х150 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
| Основні | |
| Тип | Наволочка |
- Ціна: 4 050 ₴
