
Двоспальний Євро комплект Saheser Aida Kiremit Ранфорс
- Немає в наявності
- Код: 836334
3 280 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постільна білизна Saheser Aida Kiremit — це елегантність, що поєднує в собі комфорт та вишуканий дизайн. Комплект виготовлено з високоякісного ранфорсу, що складається зі 100% бавовни. Це дихаюча, м'яка та гіпоалергенна тканина, яка забезпечить вам комфортний сон. Відтінок "kiremit" (теракотовий/цегляний) додає спальні тепла та затишку.
- Тканина: Ранфорс (100% органічна невибілена бавовна)
- Дизайн: Однотонний у смужку
- Колір: Крем та теракот
- Упаковка: Фірмова сумка
- Комплектація та розміри:
- Підковдра: 200х220 см
- Простирадло: 240х260 см
- Наволочка: 50х70 см (2 шт.)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First choice |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Смужки, Світлий |
| Колір комплекта | Червоний |
| Щільність тканини | 142 TC |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см, 2 x 70х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова сумка |
- Ціна: 3 280 ₴

