Двоспальний Євро комплект Gelin Home Rose Сатин Преміум
- Готово до відправки
- Код: 6163455
12 200 ₴
10 150 ₴
-17%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Готово до відправкиДвоспальний Євро комплект Gelin Home Rose Сатин Преміум
12 200 ₴10 150 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте в атмосферу романтики та розкоші з елітним комплектом постелі від Gelin Home. Вишукане широке мереживо в поєднанні з ніжним квітковим принтом у пастельних відтінках на кремовому тлі перетворить вашу спальню на оазис ніжності. Комплект виготовлено з преміального сатину для неперевершеного комфорту.
- Бренд: Gelin Home.
- Тканина: Сатин Преміум (100% бавовна).
- Оздоблення: Декоративне мереживо.
- Колір: Кремовий з ніжним кольоровим принтом.
- Комплектація та розміри (Двоспальний Євро):
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки (з мереживом): 50х70 см (2 шт.)
- Наволочки (без мережива): 50х70 см (2 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gelin Home |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Квіти і рослини, Світлий |
| Колір комплекта | Крем |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 10 150 ₴
