Комплект зі стьобаною підковдрою 4 сезона Clasy – Versay Ранфорс
- Готово до відправки
- Код: 6434566
5 480 ₴
4 550 ₴
-17%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Готово до відправкиКомплект зі стьобаною підковдрою 4 сезона Clasy – Versay Ранфорс
5 480 ₴4 550 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перетворіть спальню на тропічний оазис з універсальним комплектом 4 сезона Clasy Versay! Його головна перевага — стьобана підковдра, що слугує покривалом або легкою ковдрою. Соковитий принт з екзотичним листям на білій тканині ранфорс (100% бавовна) наповнить кімнату свіжістю та енергією природи.
- Бренд: Clasy.
- Тканина: Ранфорс (100% бавовна).
- Особливість: Комплект "4 Сезона" (багатофункціональний).
- Дизайн: Тропічний (ботанічний).
- Комплектація та розміри (Двоспальний Євро):
- Стьобана підковдра: 220х230 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clasy |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Квіти і рослини, Світлий |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 220x230 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 4 550 ₴
