Двоспальний Євро комплект Capital Home Didem Ранфорс Преміум
- Готово до відправки
- Код: 10355667
4 550 ₴
4 100 ₴
-10%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Готово до відправкиДвоспальний Євро комплект Capital Home Didem Ранфорс Преміум
4 550 ₴4 100 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Додайте спальні нотку романтичної елегантності з преміальною постільною білизною від Capital Home. Головною прикрасою цієї серії є вишукане оздоблення гіпюровим мереживом, що надає комплектам особливого шарму. Комплекти виготовлено з неймовірно м'якої та довговічної тканини Ранфорс Преміум (100% бавовна).
- Бренд: Capital Home.
- Тканина: Ранфорс Преміум (100% бавовна).
- Оздоблення: Декоративне гіпюрове мереживо.
- Розмір: Євро.
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (4 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Світлий, Однотонний |
| Колір комплекта | Білий |
| Щільність тканини | 142 TC |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 4 100 ₴
