Сімейний комплект Clasy Palom Bordo Сатин
- Готово до відправки
- Код: 6020456
6 324 ₴
5 517 ₴
-13%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Готово до відправкиСімейний комплект Clasy Palom Bordo Сатин
6 324 ₴5 517 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відчуйте бездоганний комфорт з сімейним комплектом постелі від провідного турецького бренду Clasy. Виготовлений з розкішного сатину (100% бавовна) високої щільності 220 ТС, цей набір гарантує виняткову м'якість та довговічність. Сімейна комплектація з двома підковдрами та чотирма наволочками — ідеальне рішення для комфортного сну удвох.
- Бренд: Clasy.
- Тканина: Сатин (100% бавовна).
- Щільність: 220 ТС (висока).
- Розмір: Сімейний.
- Комплектація та розміри:
- Підковдра: 160х220 см (2 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
- Наволочки: 70х70 см (2 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Clasy |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Темний, Геометрія |
| Колір комплекта | Червоний |
| Щільність тканини | 220 TC |
| Розмір | Сімейний |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см, 2 x 70х70 см |
| Розмір простирадла | 230х260 см |
| Розмір підковдри | 2 x 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
| Основні | |
| Тип комплекту | Сімейний |
- Ціна: 5 517 ₴
