Односпальний комплект TAC Nores Mavi Ранфорс
- Готово до відправки
- Код: 60323304
3 181 ₴
2 707 ₴
-15%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Готово до відправкиОдноспальний комплект TAC Nores Mavi Ранфорс
3 181 ₴2 707 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створіть у спальні атмосферу затишного заміського будинку з комплектом постелі TAC Nores Mavi. Стильний та позачасовий принт у смужку, виконаний у спокійній природній палітрі синього, зеленого та бежевого кольорів, додасть інтер'єру гармонії. Комплект виготовлено з якісного та м'якого ранфорсу (100% бавовна).
- Бренд: TAC.
- Тканина: Ранфорс (100% бавовна).
- Щільність: 142 TC.
- Дизайн: Смужка, двосторонній.
- Комплектація та розміри (Полуторний):
- Підковдра: 160х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 180х260 см (1 шт.)
- Наволочка: 50х70 см (1 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип комплекту | Односпальний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Смужки, Світлий |
| Колір комплекта | Блакитний |
| Щільність тканини | 142 TC |
| Розмір | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 180х260 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 2 707 ₴
