Двоспальний King Size комплект Valeron Salvia Mavi Жаккард
- Немає в наявності
- Код: 60316853
26 200 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Немає в наявностіДвоспальний King Size комплект Valeron Salvia Mavi Жаккард
26 200 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
King Size Valeron Salvia Mavi. Жаккард. 100% бавовна. Розкішний м'ятно-блакитний. Створіть свій оазис спокою!
Торгова марка – Valeron, компанії Zorlu (Туреччина) Тканина – Жаккард, єгипетська бавовна найвищої якості Щільність – 310 TC Підковдра – 220×240 см Простирадло – 280×300 см Наволочка – 50×70 см (4 шт) Наволочка – 40×40 см (1 шт) Подарункова сумка Valeron
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeron |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Жакард, Світлий, Однотонний |
| Колір комплекта | Блакитний |
| Щільність тканини | 310 TC |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 40х40 см, 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 280х300 см |
| Розмір підковдри | 220х240 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин Жакард |
| Упаковка | Фірмова сумка Valeron, Фірмовий силіконовий чемоданчик |
- Ціна: 26 200 ₴
