Двоспальний Євро комплект Cotton Shine Sky Blue Сатин-Stripe
- Немає в наявності
- Код: 5040182
4 250 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Немає в наявностіДвоспальний Євро комплект Cotton Shine Sky Blue Сатин-Stripe
4 250 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Євро комплект Cotton Shine Sky Blue. Сатин-страйп, 100% бавовна. Ніжний блакитний. Готельний шик, свіжість та якість!
Виробник: Cotton Shine,Туреччина
Тканина: Сатин-Stripe, 100% бавовна
Розміри та комплектація:
Наволочки : 50*70 см (2 шт)
Підковдра: 200*220 см (1 шт.)
Простирадло: 240*260 см (1 шт.)
Упаковка: фірмова картона коробка
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Однотонний, Смужки, Світлий |
| Колір комплекта | Блакитний |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин, Сатин Stripe |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 4 250 ₴
