
Двоспальний Євро комплект Sarev Lili Marlen Сатин Преміум
- Готово до відправки
- Код: 616110445
16 120 ₴
11 386 ₴
-29%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітний комплект постільної білизни Sarev Lili Marlen з тканини Premium Satin найвищої щільності (300 TC). Вінтажний квітковий дизайн у стриманих кавових тонах.
- Виробник: Sarev, Туреччина
- Тканина: Сатин-Преміум (100% бавовна)
- Щільність: 300 TC (120 ниток/см²)
- Розмір: Євро
- Підковдра: 200х220 см (на ґудзиках)
- Простирадло: 260х280 см (Maxi розмір)
- Наволочки: 4 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarev |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Орнамент, Темний |
| Колір комплекта | Кава |
| Щільність тканини | 300 TC |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 11 386 ₴


