
Двоспальний King Size комплект Sarev Layana Grey Сатин Преміум
- Немає в наявності
- Код: 586001
25 000 ₴
Преміальний King Size комплект Sarev Layana Grey у стилі "спортивний шик". Виготовлений з елітної єгипетської бавовни (Giza Cotton). Тканина має феноменальну щільність 500 TC. Дизайн поєднує світло-сіру основу з контрастним темним кантом.
- Виробник: Sarev, Туреччина (Premium Line)
- Тканина: Сатин (100% Єгипетська бавовна Giza)
- Щільність: 500 TC (200 ниток/см²)
- Колір: Grey (Сірий з темною рамкою)
- Розмір: King Size (Євро Максі)
- Підковдра: 240х220 см
- Простирадло: 280х280 см (Гігант)
- Наволочки: 4 шт. (50х70 см)
КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ НАШИХ ТОВАРІВ
| ВИСОКА ЯКІСТЬ ВИРОБІВ Наша продукція має виняткові властивості практичності та надійності, тому ви можете бути впевнені в її якості. | |
| ПРИЙНЯТНІ ЦІНИ Компанія регламентує цінову політику наших товарів таким чином, щоб вона завжди була досить вигідною для клієнтів. | |
| ВІДПОВІДНІСТЬ ЗАЯВЛЕНИХ ХАРАКТЕРИСТИК Всі характеристики товарів, вказані на сайті, повністю відповідають характеристикам продукції, що доставляється нашим клієнтам. | |
| ЗНАЧНИЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРІВ Ми уважно стежимо за новинками та постійно розширюємо асортимент товарів, щоб задовольняти найвишуканіші запити покупців. |
| ЧОМУ НАМ МОЖНА ДОВЕРЯТИ | |||||||||||
| Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта. | Компанія володіє та дорожить репутацією відповідального постачальника. | ||||||||||
| ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ | |||||||||||
| Допомога у виборі, консультації Наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір, розкажуть про особливості тих чи інших товарів. | Ввічливе обслуговування Компанія вкладає величезні сили, щоб знання та вміння наших співробітників відповідали вашим очікуванням. | ||||||||||
| Різні варіанти оплати На вибір ми пропонуємо різні способи оплати: готівкою, післяплатою "Нова Пошта", "Укрпошта", за допомогою "Пром-оплати", за реквізитами на рахунок, онлайн платіж Way4Pay. | Оперативна доставка Компанія оперативно доставляє товари за територією України такими службами логістики як: Нова Пошта, Укрпошта, пошта Meest, Розетка. Ви отримаєте потрібну вам продукцію найближчим часом. | ||||||||||
| Бажаєте придбати наші товари? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення деталей. | |||||||||||
|
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО ? | |||||||||||
| КРОК 1 | КРОК 2 | КРОК 3 | КРОК 4 | ||||||||
| Оформлення заявки на сайті або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів за потреби | Оплата зручним способом | Доставка обраним способом | ||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarev |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Без малюнка, Світлий, Однотонний |
| Колір комплекта | Сірий |
| Наповнювач ковдри | Бавовна |
| Щільність тканини | 500 ТС |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 280х280 см |
| Розмір підковдри | 220х240 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тип ковдри | Евро макси |
| Тканина | Сатин Premium |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 25 000 ₴


