
Односпальний комплект Sarev Enrike Taba Фланель
- Готово до відправки
- Код: 7415008
7 150 ₴
4 950 ₴
-31%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Преміальний односпальний комплект фланелевої постільної білизни від бренду Sarev. Виготовлений зі 100% натуральної бавовни. Фланель відрізняється екстра-м'якістю та чудово зберігає тепло, що робить цей комплект ідеальним вибором для холодних зимових ночей. Тканина пройшла фабричну обробку Sanforized (захист від усадки) та має міжнародний сертифікат безпеки OEKO-TEX 100.
- Виробник: Sarev, Туреччина
- Тканина: Фланель (100% натуральна бавовна)
- Особливості: Екстра-м'яка, тепла, обробка Sanforized, OEKO-TEX 100
- Розмір: Односпальний (Півтораспальний)
- Підковдра: 160х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 180х260 см (1 шт.)
- Наволочка: 1 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarev |
| Тип тканини | Фланель |
| Тип комплекту | Односпальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Темний |
| Колір комплекта | Кава |
| Розмір | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 180х240 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Фланель |
- Ціна: 4 950 ₴

