
Двоспальний Євро комплект Valeron Amaouge Ecru Жаккард
- Готово до відправки
- Код: 60324561
37 900 ₴
19 044 ₴
-50%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексклюзивний євро комплект Valeron Amaouge Ecru з колекції преміального жаккарду. Виготовлений з елітної 100% натуральної бавовни надвисокої щільності (310 TC). Вирізняється аристократичним монохромним дизайном у теплому кремовому відтінку (ecru) з витонченим тканим рослинним орнаментом, вишивкою та декоративним кантом. Має розширену комплектацію з чотирма наволочками та екстра-великим простирадлом.
- Виробник: Valeron, Туреччина
- Тканина: Жаккард (100% натуральна бавовна)
- Щільність: 310 TC
- Дизайн: Тканий рослинний орнамент (рельєф), вишивка, кант
- Розмір: Євро
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 270х280 см (1 шт.)
- Наволочки: 4 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeron |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Жакард, Світлий, Однотонний |
| Колір комплекта | Беж, Крем |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х270 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин Жакард |
| Упаковка | Фірмовий силіконовий чемоданчик, Фірмова сумка Valeron |
| Щільність тканини | 310 TC |
- Ціна: 19 044 ₴
