
Двоспальний Євро комплект Sarev Debrina Сатин Преміум
- Готово до відправки
- Код: 3246001
16 940 ₴
10 383 ₴
-39%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Преміальний євро комплект Sarev Debrina з колекції преміум-сатину. Виготовлений з елітної 100% натуральної бавовни надвисокої щільності (300 TC). Вирізняється виразним абстрактним дизайном із текстурою художніх мазків у свіжих бірюзових та м'ятних відтінках. Тканина пройшла обробку Sanforized (захист від усадки). Має зручний двосторонній дизайн та розширену комплектацію з чотирма наволочками.
- Виробник: Sarev, Туреччина
- Тканина: Сатин Преміум (100% натуральна бавовна)
- Щільність: 300 TC (120 ниток/см²)
- Особливості: Обробка Sanforized, двосторонній дизайн (Çift Taraflı)
- Розмір: Євро
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 260х280 см (1 шт.)
- Наволочки: 4 шт. (50х70 см)
- Упаковка: Фірмова подарункова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarev |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Орнамент, Світлий |
| Колір комплекта | Зелений, М'ята |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
| Щільність тканини | 300 TC |
- Ціна: 10 383 ₴


