
Односпальний комплект TAC Selby Mavi Ранфорс / простирадло на резинці
- Готово до відправки
- Код: 60326497
2 862 ₴
2 607 ₴
-9%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний підлітковий (односпальний) комплект TAC Selby Mavi з практичного ранфорсу. Виготовлений зі 100% натуральної бавовни (щільність 142 TC). Вирізняється сучасним урбаністичним дизайном у вигляді стилізованої карти міста в синьо-блакитних та коралових відтінках. Для максимального комфорту комплект оснащений зручним простирадлом на резинці, що ідеально підійде для односпального ліжка.
- Виробник: TAC, Туреччина
- Тканина: Ранфорс (100% натуральна бавовна)
- Щільність: 142 TC
- Дизайн: Урбаністичний (карта міста)
- Розмір: Односпальний / Підлітковий (з простирадлом на резинці)
- Підковдра: 160х220 см (1 шт.)
- Простирадло на резинці: 100х200 см (1 шт.)
- Наволочка: 1 шт. (50х70 см)
- Упаковка: Фірмова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип комплекту | Односпальний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Підлітковий, Світлий |
| Колір комплекта | Блакитний |
| Розмір | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 100х200 см на резинці |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
| Щільність тканини | 142 TC |
- Ціна: 2 607 ₴


