
Двоспальний Євро комплект Sarev Salvatore Mavi Варена Бавовна
- Готово до відправки
- Код: 390001
10 050 ₴
8 193 ₴
-18%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Преміальний євро комплект Sarev Mood Comfort з фактурної вареної бавовни. Виготовлений зі 100% натуральної пряжозабарвленої бавовни з вишуканим жаккардовим плетінням. Завдяки технології виварювання тканина є неймовірно м'якою, має стильну рельєфну фактуру (жатка) та не потребує прасування. Комплект має розширену комплектацію з великим простирадлом та чотирма наволочками.
- Виробник: Sarev, Туреччина
- Колекція: Mood Comfort
- Тканина: Варена бавовна / Жаккард-жатка (100% бавовна)
- Особливості: Пряжозабарвлена нитка, обробка Sanforized, не потребує прасування
- Дизайн: Рельєфна смужка
- Розмір: Євро
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 260х280 см (1 шт.)
- Наволочки: 4 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarev |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Смужки, Жакард, Светлій |
| Колір комплекта | Блакитний |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Варена бавовна |
- Ціна: 8 193 ₴



