
Двоспальний Євро комплект Sarev Kenyon Beige Муслін з Вареною Бавовною
- Готово до відправки
- Код: 8174001
12 436 ₴
9 293 ₴
-25%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Преміальний євро комплект Sarev Kenyon Beige з натурального мусліну (вареної бавовни). Виготовлений зі 100% бавовни. Завдяки технології виварювання тканина є неймовірно м'якою, має легку жату фактуру та не потребує прасування. Особливість моделі — стильні наволочки з оксфордськими вушками та делікатним мереживом, екстра-велике простирадло та теплий, затишний бежевий відтінок.
- Виробник: Sarev, Туреччина
- Колекція: Mood Comfort (Kenyon)
- Тканина: Муслін / Варена бавовна (100% натуральна бавовна)
- Особливості: Жаккардова фактура, обробка Sanforized, не потребує прасування
- Дизайн: Однотонний з декоративним мереживом та вишивкою на наволочках
- Розмір: Євро
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 260х280 см (1 шт.)
- Наволочки: 4 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarev |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Муслін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Без малюнка, Світлий |
| Колір комплекта | Біг |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Муслін, Варена бавовна |
- Ціна: 9 293 ₴


